Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw oferowane przez firmę Pentair Thermal Management obejmuje planowanie i zarządzanie wszystkimi działaniami związanymi z pozyskiwaniem, zaopatrzeniem, konwersją i logistyką. Działania te są realizowane pod parasolem "doskonałości operacyjnej".

Poprzez zastosowanie koncepcji wiodącego specjalisty ds. zakupów, specjaliści zaopatrzenia firmy Pentair Thermal Management są odpowiedzialni za zakupy dla danego klienta/projektu. Zarządzanie logistyką projektów jest koordynowane w ramach całościowego zarządzania projektem, dzięki czemu jest dopasowane do potrzeb projektu oraz harmonogramu.

Dzięki temu transfer i składowanie wymaganych produktów, bieżący magazyn oraz materiały dostarczane z miejsca pochodzenia do miejsca dostawy są kontrolowane i realizowane z zachowaniem maksymalnej wartości dodanej poprzez pozyskiwanie strategiczne z przestrzeganiem zasad całkowitego kosztu posiadania przez klienta.

 

Centra dystrybucji
Produkty standardowe Pentair Thermal Management są dostarczane z jednego z dwóch głównych centrów dystrybucji, znajdujących się w Kalifornii w USA oraz Leuven w Belgii. Wszystkie działania logistyczne są wykonywane z użyciem zaawansowanych metod planowania w ramach "doskonałości operacyjnej".

Inspired Solutions for a Changing World