O nas

Pentair

Misją firmy Pentair Thermal Management jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Od ponad 50 lat wierzymy, że innowacyjność oraz zadowolenie klientów jest kluczem do naszego sukcesu.

Dlatego kładziemy mocny nacisk na poznawanie naszych klientów i przewidywanie potrzeb rynkowych. Ponad 300 zarejestrowanych patentów potwierdza nasze zaangażowanie w tym zakresie. Wiemy, że dzięki inwestycjom w badania i rozwój nasi klienci pozostaną w czołówce swojej branży.

Firma Pentair Thermal Management jest unikalną firmą - jest to jednocześnie przedsiębiorstwo projektujące pełny zakres usług oraz integrator optymalnych systemów zarządzania ogrzewaniem Pracując bezpośrednio z naszymi klientami, mamy możliwość zrozumienia ich potrzeb oraz wyzwań, przed którymi stoją. Dzięki temu możemy zaprojektować i zbudować systemy zarządzania ogrzewaniem gwarantujące osiągnięcie sukcesu. Łącząc technologie wiodących na rynku producentów, takich jak Raychem oraz Pyrotenax, z usługami świadczonymi przez nas pod marką Tracer, możemy dostarczyć najwyższej jakości systemy ogrzewania elektrycznego stosowane na całym świecie.

Oferujemy również wysokiej jakości produkty i usługi w zakresie ogrzewania podłogowego, okablowanie ognioodporne i specjalistyczne, wykrywanie wycieków, pomiary oraz roztapianie śniegu i lodu w zastosowaniach przemysłowych, komercyjnych oraz mieszkaniowych.

Firma Pentair Thermal Management to więcej niż produkty oraz usługi. Nasi pracownicy są wśród najbardziej oddanych na świecie, a ich zaangażowanie nie kończy się na obsłudze klientów. Jesteśmy zaangażowani w dokonywanie zmian na lepsze nie tylko u naszych klientów i w obsługiwanych przez nas branżach, ale również na świecie. Projektując bardziej energooszczędne produkty i rozwiązania zmniejszające wpływ na środowisko lub wspomagając społeczność przez organizowanie imprez dobroczynnych, staramy się zmienić świat na lepszy.

Kluczowe marki: Pyrotenax, Raychem, Tracer oraz TraceTek

Inspired Solutions for a Changing World